MAC House Group

Mieszkania i domy dla wymagających.


Bezpieczny zakup

Wpłaty dokonywane przez Klienta trafiają na bankowy rachunek powierniczy. Wypłaty zgromadzonych środków z rachunku następują po ukończeniu kolejnych etapów inwestycji.


Niższe koszty 

Kupując mieszkanie od dewelopera, klient nie płaci 2% podatku od czynności cywilnoprawnych. Nie ma też prowizji pośrednika nieruchomości.


Lepsza inwestycja

Inwestując w nieruchomość nabywasz nowe mieszkanie, położone w atrakcyjnej lokalizacji na nowym osiedlu z zadbaną zielenią, które można łatwiej wynająć lub sprzedać z zyskiem za jakiś czas.


Gwarancja

Deweloper udziela 5-letniej rękojmi. Wszystkie instalacje są nowe, z wysokiej klasy materiałów, zrealizowane przez profesjonalistów. Nie trzeba obawiać się kosztownych remontów.

 

MAC House Group

Mieszkania i domy dla wymagających

MAC House Group to firma deweloperska, działająca od
ponad   10 lat na rynku województwa pomorskiego w sektorze mieszkaniowym i biurowym . Budujemy nowoczesne powierzchnie, zaprojektowane z poszanowaniem dla środowiska, idealnie dopasowane do potrzeb współczesnego odbiorcy.
Bardzo ważna jest dla nas ochrona zasobów naturalnych, dlatego na naszych osiedlach wdrażamy ekologiczne rozwiązania. Dzięki temu chronimy środowisko, jednocześnie obniżając koszty eksploatacji mieszkań dla naszych klientów.

Inwestycje MAC House Group to wysoki standard deweloperski, nowoczesna architektura, eleganckie bryły budynków i funkcjonalne wnętrza. Projektując przestrzenie naszych inwestycji, dbamy by osiedla były funkcjonalne, kompletne i przyjazne dla przyszłych mieszkańców, a nowe mieszkania spełniały najwyższe wymagania. Na elewacjach stosujemy m.in. zmywalne tynki siloksanowe, stal nierdzewną, szkło. Części wspólne inwestycji projektujemy indywidualnie z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości.